Message to Anna Mewis (in Slovak) – 12 July 2019

Message to Anna Mewis (in Slovak) – 12 July 2019

12. júl 2019. Piatok, Odprosovanie v Heroldsbachu. Matka Božia a Kráľovná Rúži z Heroldsbachu hovorí prostredníctvom svojho ochotného poslušného a pokorného nástroja dcéru Annu v 11:00 a 16:30 hodín v počítači.

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen.

JA, vaša Najdrahšia Nebeská Matka, teraz a dnes hovorím prostredníctvom svojho ochotného poslušného a pokorného nástroja dcéru Annu, ktorá je úplne vôli Nebeského Otca a opakuje dnes Moje Slová. Milovaná malá skupinka milovaných nasledovníkov a milovaní pútnici a veriaci z blízka i zďaleka. Dnes by Som vám rada poskytla niekoľko dôležitých pokynov a informácií, ktoré by mali potešiť vaše srdcia.

Moje milované deti Márie, ako ste počuli v dnešnom čítaní, zlo znova natiahlo svoje pazúry na veriacich, aby ich v poslednej dobe preladili. Mnoho ľudí dnes nevie, kde nájsť pravdu v tomto ťažkom čase. Je to iba úplný nepokoj a zmätok všade. Chcete hľadať ochranu a pomoc, lebo nemôžete takto žiť. Ľudia sú zmätení a nevedia, kde nájsť pravdu. Všade klamu a diabol je šťastný, že ľudia sú tak zlí. Hovoria ľuďom zlým smerom a často to vyzerá, že to má znamenať pravdu. Tento chaos prišiel všade. Chcete nájsť pokoj a pohodu. Ale nikde sa nenachádza. Nesúhlas prišiel. Človek si nie je istý, čo pravda znamená. Satan chce rozpor a spory. Nechce, aby sa ľudia chápali a žili v mieri. Je to spleť a to mu dáva radosť, ktorú šíri. Pre ľudí existuje iba jeden spôsob. V najväčšej potrebe sa budú opäť modliť a tiež k ružencu priľnú, lebo majú pocit, že nikde nie je lepšia pomoc.

Moje milované deti Márie, prebuďte sa a povedzte zlomením ľuďom, že môžete nejakú pomoc ponúknuť a táto pomoc bude čoskoro viditeľná. Všetci potrebujete nejaký čas trpezlivosti a vytrvalosti. Chcete mať všetko hotové hneď, čo ešte nie je hotové. Ale to nefunguje tak rýchlo, Moje milované mariánske deti. Čas päť minút pred dvanástou hodinou Som vám už prorokovala ale Môj čas je iný čas, ktorý oceníte vo svojom živote. Máte príliš málo trpezlivosti a chcete mať všetko okamžite. Bohužiaľ to nie je možné. JA, ako Najdrahšia Matka Božia, viem o Nebeskom Otcovi, že On zahŕňa budúcnosť a aj súčasnosť. A tak všetko často trvá iná zmena. Bohužiaľ, nemôžete ju porovnať so svojím životom, a preto ste často netrpezliví. Ale verte mi, Nebeský Otec robí všetko správne, aj keď to nemôžete pochopiť. Často trvá ďalšie časové obdobie, kým si uvedomíme želania Nebeského Otca a prijímame ich prostredníctvom Ducha Svätého. Duch Svätý vám dáva postrehy, ktoré potrebujete, aby ste cítili vôľu Nebeského Otca.

Odvráťte sa od zlých a neprehľadných ľudí, ktorí vám chcú odovzdať zlo a dať vám zlú radu. Mali by ste sa pohybovať v dobrom stave a odvrátiť zlo. Dnes je Odprosovanie v Heroldsbachu. konajte zmierenie vo svojich domácich svätyniach, lebo sa nebudete môcť vrátiť do kaplnky, lebo sa renovuje. Modlite sa vo svojich domácich svätyniach a nebojte sa pustiť do zmierovania. Prináša veľa ovocia, aj keď si to nevšimnete.

Moje milované deti Márie, nasledujte Ježiša, rovnako ako apoštoli. Opýtajte sa sami seba, čo za to dostanete, keď necháte všetko, čo milujete v živote? Musíte všetko opustiť, lebo vás chce stiahnuť svet. Svet má veľa túžob. Na rozdiel od toho je Nebeské Kráľovstvo večné. Nikdy sa nezastaví. Zem prechádza, ale Nebo je večné.

Ľudia to často nechcú pochopiť. Myslia si, že by mohli zažiť všetko tu na Zemi a ignorovať prikázania. To nie je pravda! Ak chcete dosiahnuť večný život, musíte zvážiť veľa. Prečo vy nechápete, že obete sú súčasťou života a že to nie je možné bez obetí? Ste nasledovníkmi apoštolov a musíte sa s nimi zladiť. Nie všetko, čo je ponúkané v živote si môžete nárokovať. Modlitby sú veľmi dôležité. Ak sa vám to podarí, nemôžete zlyhať. Samozrejme, že ste všetci hriešnici a potrebujete sviatosť Najsvätejšej sviatosti, aby ste sa vrátili k správnemu smeru Pravdy. Zostávate chybní Ľudia a vy by ste nemali byť prekvapení, ak sa niečo pokazí. Nebeský Otec vždy vie o vašich chybách a tiež ich opravuje. On sám pozná vaše slabosti a opravuje vás, ale s veľkou láskou a jemnosťou, lebo vy sami to nedokážete zvládnuť. Môžete tiež volať na anjelov, ktorí vám pomôžu, ak neviete, čo ďalej. Určite vám poradia dobre a nenechajú vás potopiť sa do bezbožnosti. Je to ťažké pre vás všetkých a uvidíte, ako budete rásť v láske a pravde.

Moje milované deti Márie, ste milované a JA vás nenechám osamote v tomto neporiadku. Budem vás sprevádzať na vašej ťažkej ceste. Mali by ste cítiť, že vaša Najdrahšia Matka a Kráľovná je s vami. Rozdrvíte jeho hlavu s Najdrahšou Matkou Božou. Ak to čas dovolí a Nebeský Otec zasiahne, potom sa to stane. Nebuďte netrpezliví. Všetko sa stane ako Nebeský Otec určil pre vás. Ľudia sa môžu mýliť, ale Nebeský Otec sa nemýli. Všetko sa deje. Sledujte znamenia na hviezdach a ďalšie isté znamenia, ktoré vám Nebeský Otec dáva, aby ste cítili, že nie ste sami a On vám pomôže. Určite vás neopustí. Nie Som taká Nebeská Matka, ktorá sa neustále usiluje stáť pri vašej strane? Posielam vám Moje légie anjelov, aby vás sprevádzali na vašej ťažkej ceste. Sú tiež pripravení vám pomôcť. Musíte sa ich stále prosiť. Môžete sa opýtať a čakať na vaše požiadavky.

Zajtra je špeciálny deň Rosy Mystiky, 13. júla. Iba to bude pre Moju malú Annu príliš ťažké napísať správu v tento deň, lebo je v súčasnosti príliš ohromená. Vzhľadom k jej slepote pravého oka, má veľké problémy písať mnoho správ. Je však veľmi ochotná a v poslušnosti ich zapisuje a neodmieta ani vtedy, keď jej to spôsobuje veľa ťažkostí. Dnes ste si kúpili Najdrahšiu Nebeskú Matku bohatou kvetinovou výzdobou tak, že bude na druhý deň poctená. Tiež ste v poslednej dobe spievali krásne mariánske piesne. Vzali ste si čas. Prináša vaše srdcia do hlbokých pôžitkov.

Trávite celý deň s veľkou modlitbou, zmierením a obetovaním a nebude to pre vás príliš veľa, lebo si nesťažujete na chýbajúci čas. Ak by iba všetci katolícki kresťania mohli toto zažiť, koľko radostnej modlitby a spojenia s nadradeným prinášajú. Budú schopní vybudovať úplne iný život, aby boli šťastnejší. Bohužiaľ, hľadajú šťastie vo svete a zabúdajú, že nielen telo má svoje potreby, ale aj dušu nemožno zanedbávať. Duša je pevne spojená s telom, áno, sú spolu a preto sa o ňu musia starať obaja. Zabudli veľa ľudí, ktorí kladú dôraz iba na exteriér a zanedbávajú dušu.

Radujte sa každý deň, aby ste mohli žiť vieru a narodiť sa tam. To je skvelý darček a nemôže byť nahradený. Ďakujem a fandím každý deň, lebo viera vám prináša veľa odrôd a iba dobré. Nebeský Otec vás vždy chce potešiť, Jeho deti milujúceho Otca a tiež všetky Moje deti Panny Márie. Nakoniec vám chcem požehnať všetkými anjelmi a svätými v Trojici v mene Otca i Syna i Ducha Svätého. Amen. Ste veriaci a ste milovaní všetkými vláknami našich sŕdc. Preto nevyvíjajte strach z tohoto posledného a najťažšieho štádia, kde sa satan znova ukáže

http://www.anne-botschaften.de/body/GottVater/2019/190712Goettingen.html